Hakkımda

erkanerbas

1981 yılında  Trabzon’da doğdu.  Eğitimini sırasıyla  Kaledibi İlköğretim Okulu, 100. Yıl İlköğretim Okulu,  Trabzon Lisesi, K.T.Ü Fatih Eğitim Fakültesinde tamamladı.
Şubat 2005 ‘te eğitim ordusunun bir neferi olarak  Trabzon Şalpazarı Geyikli İlköğretim Okulunda göreve başladı. Şu andaki görev yeri Trabzon Düzköy H. Mehmet Ofluoğlu İlkokuludur.
Yüzmeyi , kitap okumayı ve teknoloji alanındaki yenilikleri takip etmeyi sevmektedir.
Göreve başladığı yıllar  içerisinde hazırladığı çalışmaları meslektaşları ve öğrencileri ile paylaşmak için gezindiğiniz sayfayı hazırladı.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

facebook googleplus twitter youtubegmail

 

 

 

 

Bu yazı 18.902 defa okundu.

Hakkımda” için 22 yorum

 • 12 Ocak 2019 tarihinde, saat 11:56
  Permalink

  Erkan bey programınızı daha öncede yazdığım gibi kullanıyoruz. Ancak bişey yeni dikkatşmi çekti. Kitabı adet olarak 1 kaydetsek bile sınırsız her üyeye verebiliyor. Üyenin kitap aldıysa yeni kitap alamaması gibi kitaptada okumak için alınmış kitap ödünç verilmek istendiğinde uyarı gelebilirmi. Tşk

  Yanıtla
  • 15 Ocak 2019 tarihinde, saat 20:15
   Permalink

   Daha önceki güncellemede o sorunu düzeltmiştim. Kitap düzenle üzerinde güncelleme yapınca kitap adet alanının değeri veritabınına boş olarak gidiyordu hata bundan kaynaklandı sanırım. İlgili satırı düzelttim testte sorun görünmüyor. Uyarı versin demiştiniz. A kitabından 4 adet var diyelim (aynı id) kitabı 4 kez ödünç verene kadar kitap sorguda çıkıyor. 4. kez ödünç verildiğinde arama kitap soruguda çıkmıyor. Kitap iade alınca değer kontrol ediliyor. Vt den durum(gerçek sayı) ve kitapadet(raftaki sayı) alanlarına dikkat edebilirsiniz.

   Kayıt işleminde fark etmeden A yazarının aynı kitabını iki kere girmiş olabilirsiniz. Böyle kayıt varsa fazlalık kayıtları silip bir kitaptan kaç tane olduğunu girmenizi tavsiye ederim. Yazar farklı isim aynı ise zaten farklı barkod nosu verdiğiniz için karışıklığı önleyecektir. Öğrenciler ödünç verirken barkod nosuna dikkat ederse daha garanti işlem olur. Umarım fazla karışık olmamıştır.

   Yanıtla
 • 27 Aralık 2018 tarihinde, saat 09:29
  Permalink

  Erkan Bey kütüphane programınızı z kütüphanemize kurdum. Sorunsuz kullanıyorum. Piyasadaki ücretli ürünlerden hem daha görsel hem kullanımı kolay. Allah razı olsun emeğine sağlık.

  Yanıtla
 • 3 Temmuz 2018 tarihinde, saat 07:51
  Permalink

  Erkan hocam deneme takip proğramı yapmayı düşünmüyor musunuz?

  Yanıtla
 • 17 Ocak 2017 tarihinde, saat 20:03
  Permalink

  Hocam çalışmalarınız için teşekkür ediyorum. Emek vererek hazırladığınız çalışmalarınızı, öğrencilerimizin istifadesine sunuyorsunuz. Bizler, dokümanlarınızı sınıfımızda verimli bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Takip etmeye devam diyoruz. Eğitimhaneden ve buradan 😀

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir